Prijzenkast

UITSLAGEN PER TEAM PER SEIZOEN
SEIZOEN 2012-2013
Kids on Ice Senior
Wedstrijd Plaats
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 2e
Kids on Ice Junior
Wedstrijd Plaats
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 2e
Kids on Ice Novice (Basic Novice)
Wedstrijd Plaats
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 3e
Kids on Ice Spot (Juvenile)
Wedstrijd Plaats
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 3e
Kids on Ice Pirouette (Juvenile)
Wedstrijd Plaats
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 5e
SEIZOEN 2013-2014
Kids on Ice Senior
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 2e
ONK Selectiewedstrijd – Utrecht 1e
ONK Selectiewedstrijd – Zoetermeer 1e
Gewestelijk Kampioenschap – Tilburg 1e
ONK – Amsterdam 1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 2e
Kids on Ice Junior
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 4e
ONK Selectiewedstrijd – Utrecht 1e
ONK Selectiewedstrijd – Zoetermeer 1e
Gewestelijk Kampioenschap – Tilburg 1e
ONK – Amsterdam 1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 2e
Kids on Ice Spot (Juvenile)
Wedstrijd Plaats
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Dordrecht 4e
Wintercup – Gullegem 2e
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Geleen 1e
Gewestelijk Kampioenschap – Tilburg 1e
KNSB-Cup – Groningen 1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 6e
Kids on Ice Pirouette (Juvenile)
Wedstrijd Plaats
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Dordrecht 3e
Wintercup – Gullegem 5e
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Geleen 3e
Gewestelijk Kampioenschap – Tilburg 2e
KNSB-Cup – Groningen 3e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 7e
SEIZOEN 2014-2015
Kids on Ice Senior
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 3e
Trophy d’Ecosse – Dumfries 1e
Trophee des Hauts de France – Valenciennes 3e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 3e
Kids on Ice Junior
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 2e
Trophy d’Ecosse – Dumfries 3e
Trophee des Hauts de France – Valenciennes 5e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 5e
Kids on Ice Mixed Age
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 3e
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Tilburg 1e
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Heerenveen 1e
KNSB-Cup – Zoetermeer 2e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 5e
Kids on Ice Novice/Juvenile (Basic Novice/Juvenile)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem (BN) 6e
NRW-Trophy Sys – Neuss (Juv) 1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout (BN) 5e
Kids on Ice Juvenile (Juvenile)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 2e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 7e
SEIZOEN 2015-2016
Team Illumination (Senior)
Wedstrijd Plaats
Gewestelijk Kampioenschap – Eindhoven 2e
ONK Selectiewedstrijd – Utrecht 1e
Wintercup – Gullegem 2e
ONK Selectiewedstrijd – Dordrecht 2e
ONK – Den Haag 2e
Trophee des Hauts de France – Compiegne 2e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 2e
Team Illuminettes (Junior)
Wedstrijd Plaats
Gewestelijk Kampioenschap – Eindhoven 1e
ONK Selectiewedstrijd – Utrecht 1e
Wintercup – Gullegem 2e
ONK Selectiewedstrijd – Dordrecht 1e
ONK – Den Haag 1e
Junior World Challenge Cup – Zagreb 19e
Trophee des Hauts de France – Compiegne 1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 2e
Team Illuminique (Mixed Age)
Wedstrijd Plaats
Gewestelijk Kampioenschap – Eindhoven 2e
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Den Bosch 1e
Wintercup – Gullegem 3e
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Tilburg 1e
KNSB-Cup – Den Haag 1e
NRW-Trophy Sys – Neuss 7e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 8e
Team Illuminice (Basic Novice)
Wedstrijd Plaats
Gewestelijk Kampioenschap – Eindhoven 1e
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Den Bosch 1e
Wintercup – Gullegem 3e
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Tilburg 1e
KNSB-Cup – Den Haag 1e
NRW-Trophy Sys – Neuss 3e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 2e
Team Illumini’s (Juvenile)
Wedstrijd Plaats
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Den Bosch 1e
Wintercup – Gullegem 2e
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Tilburg 1e
KNSB-Cup – Den Haag 1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 4e
Team Illumiloops (Pre-Juvenile)
Wedstrijd Plaats
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Den Bosch 1e
KNSB-Cup Selectiewedstrijd – Tilburg 1e
KNSB-Cup – Den Haag 1e
SEIZOEN 2016-2017
Team Illumination (Senior)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 3e
NK Selectiewedstrijd – Amsterdam 1e
Mozart Cup – Salzburg 9e
Trophee de la Reine Mathilde – Caen 1e
Hevelius Cup – Gdansk 1e
Lumière Cup/NK – Eindhoven 1e/1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 1e
World Synchronized Skating Championships – Colorado Springs 22e
Team Illuminettes (Junior)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 1e
NK Selectiewedstrijd – Amsterdam 1e
Mozart Cup – Salzburg 12e
Trophee de la Reine Mathilde – Caen 1e
Hevelius Cup – Gdansk 1e
Lumière Cup/NK – Eindhoven 2e/1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 1e
Team Illuminique (Mixed Age)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 5e
NK Selectiewedstrijd – Amsterdam 1e
Hevelius Cup – Gdansk 2e
NRW-Trophy Sys – Neuss 8e
Lumière Cup/NK – Eindhoven 5e/1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 8e
Team Illuminice (Basic Novice)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 3e
NK Selectiewedstrijd – Amsterdam 1e
Hevelius Cup – Gdansk 2e
NRW-Trophy Sys – Neuss 3e
Lumière Cup/NK – Eindhoven 2e/1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 2e
Team Illumini’s (Juvenile)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 2e
NK Selectiewedstrijd – Amsterdam 1e
Hevelius Cup – Gdansk 4e
NRW-Trophy Sys – Neuss 6e
Lumière Cup/NK – Eindhoven 4e/1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 1e
Team Illumiloops (Pre-Juvenile)
Wedstrijd Plaats
NK Selectiewedstrijd – Amsterdam 1e
Hevelius Cup – Gdansk 3e
Lumière Cup/NK – Eindhoven 2e/1e
SEIZOEN 2017-2018
Team Illumination (Senior)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 4e
Cup of Berlin – Berlijn 4e
French Cup – Rouen 9e
Lumière Cup – Eindhoven 1e
Budapest Cup – Budapest 8e
NK – Den Bosch 1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 2e
World Synchronized Skating Championships – Stockholm 19e
Team Illuminettes (Junior)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 1e
Hevelius Cup – Gdansk 2e
Lumière Cup – Eindhoven 1e
Budapest Cup – Budapest 5e
NK – Den Bosch 1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 1e
Team Illuminique (Mixed Age)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 6e
Lumière Cup – Eindhoven 10e
NRW-Trophy Sys – Neuss 5e
NK – Den Bosch 1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 6e
Int. Mixed Age Trophy – Trento 14e
Team Illumini’s (Juvenile)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 3e
Hevelius Cup – Gdansk 3e
Lumière Cup – Eindhoven 2e
Budapest Cup – Budapest 11e
NRW-Trophy Sys – Neuss 1e
NK – Den Bosch 1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 2e
Team Illumiloops (Pre-Juvenile)
Wedstrijd Plaats
Lumière Cup – Eindhoven 3e
NK – Den Bosch 1e
Kempen Trophy Synchro – Turnhout 1e
SEIZOEN 2018-2019
Team Illumination (Senior)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 2e
Lumière Cup – Eindhoven 4e
Mozart Cup – Salzburg 10e
French Cup – Rouen 10e
Budapest Cup – Budapest 8e
NK – Utrecht 1e
Gewestelijk Kampioenschap – Eindhoven 1e
World Synchronized Skating Championships – Helsinki 18e
Team Illuminettes (Junior)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 7e
Lumière Cup – Eindhoven 6e
Mozart Cup – Salzburg 12e
Spring Cup – Milaan 10e
World Junior Synchronized Skating Championships – Neuchâtel 19e
NK – Utrecht 1e
Gewestelijk Kampioenschap – Eindhoven 1e
Team Illuminique (Mixed Age)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 7e
Lumière Cup – Eindhoven 5e
Hevelius Cup – Gdansk 7e
NRW-Trophy Sys – Neuss 6e
NK – Utrecht 3e
Gewestelijk Kampioenschap – Eindhoven 1e
Team Illuminice (Basic Novice/Juvenile)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem (Juv) 2e
Lumière Cup – Eindhoven (BN) 2e
Hevelius Cup – Gdansk (BN) 1e
NRW-Trophy Sys – Neuss (Juv) 2e
Budapest Cup – Budapest (Juv) 5e
NK – Utrecht (BN) 1e
Gewestelijk Kampioenschap – Eindhoven (BN) 1e
Team Illumini’s (Juvenile)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 6e
Lumière Cup – Eindhoven 2e
Hevelius Cup – Gdansk 4e
NRW-Trophy Sys – Neuss 3e
NK – Utrecht 1e
Gewestelijk Kampioenschap – Eindhoven 1e
Team Illumiloops (Pre-Juvenile)
Wedstrijd Plaats
Wintercup – Gullegem 3e
Lumière Cup – Eindhoven 2e
NK – Utrecht 1e
Gewestelijk Kampioenschap – Eindhoven 1e
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram